Абітурієнту    Професії Муляр, штукатур

Будівництво одна з галузей, в якій зайняті робітники багатьох професій: муляри, штукатури, плиточники, малярі тощо.

Сучасність і майбутнє потребує виконання будівельних робіт на високому рівні. Люди хочуть проживати в комфортабельних умовах, оригінально оздоблених квартирах. Щоб новосели мали радість і згадували добрим словом будівельників—для цього потрібно бути висококваліфікованим спеціалістом.


Будівельник повинен знати: основні властивості стінових матеріалів і розчинів, гідроізоляційних матеріалів, різні системи кладки і перев’язування швів, основні види деталей та збірних конструкцій.

Для успішного виконання завдань, що стоять перед будівельниками, всі робітники повинні знати технологію виробництва будівельних робіт, будову і роботу машин і механізмів, передові методи організації праці, впроваджувати у виробництво новітні технології та виконувати будівельні роботи за євро стандартами.

Вимоги до працівника.

Для будівельника важливим є вміння розподіляти та переключати увагу, розвинений окомір та м’язово-суглобна чутливість, просторове уявлення, серед рис характеру важливим є витримка, акуратність, самостійність, наполегливість та відповідальність.

Професійна підготовка.

Для підготовки фахівців використовуються відповідно обладнаний кабінет спецтехнології будівельної справи, матеріалознавства, а також малярна, штукатурна та кам’яна майстерні. Оволодіти суміжною спеціальністю учні мають можливість під час виробничого навчання з виготовлення тротуарної плитки.

 

Медичні протипоказання.

Медичними протипоказаннями є вади опорно-рухової та вестибулярної систем, значні відхилення від норми функції зору та слуху, порушення психічного стану, схильність до застуд, захворювання шкіри та ті що супроводжуються втратою свідомості й обмежують діапазон необхідних рухів.Перспективи зайнятості.

Професія будівельника має сталий попит на ринку праці. Працевлаштуватись будівельник може в будівельних організаціях, на підприємствах різних форм власності. Ризик безробіття пов'язаний з недостатнім досвідом або низькою кваліфікацію.

При необхідності будівельник, який має відповідний практичний досвід, може працювати стропальником, такелажником, бетонярем, а набувши необхідних навичок, монтажником з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій.

Випускники ліцею нині успішно трудяться на будівництві і опорядженні об'єктів не лише в Україні, а й за її межами, що свідчить про їх високу професійну підготовку.

 

Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання

 

 

 

Користувачі сайту
Перекладач
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
НАША АДРЕСА
Рівненська область
м. Дубно
вул. Шашкевича, 3
Телефон: +380 (3656) 21869
Телефон: +380 (3656) 22018
Переглянути більшу мапу