Впровадження проекту "Забезпечення доступу дітей-сиріт до якісної професійної освіти і навчання" у Рівненській області

 

В рамках реалізації проекту "Забезпечення доступу дітей-сиріт до якісної професійної освіти і навчання", що виконується спільно українсько-канадським проектом «Децентралізація управління професійним навчанням в Україні» (www.siast.org.ua) та Департаментом професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду "Відродження” (http://www.irf.ua) для пілотного навчального закладу - Дубенського професійного ліцею було закуплене спеціалізоване обладнання для навчально-виробничого підприємства на суму близько 120000,00 грн.; надано допомогу на проведення ремонту та облаштування гуртожитку на суму близько 16000,00 грн.; закуплено спецодяг для дітей-сиріт та дітей з інших соціально вразливих груп, які навчаються у закладі на суму 6400,00 грн. та надано консультації щодо розробки бізнес-плану для майбутнього навчально-виробничого підприємства та ін.

В подальшому проект передбачає впровадження наступних кроків: виготовлення промоційних матеріалів (друкована продукція, розробка веб-сайту та ін.) для просування навчально-виробничого підприємства; проведення навчального семінару у навчально-методичному центрі для керівників ПТНЗ; закупівля презентаційного обладнання для навчально-методичних центрів профтехосвіти; розробка посібника та навчального модуля з поширення досвіду створення навчально-виробничих підприємств та роботи з дітьми-сиротами та дітьми з інших соціально-вразливих груп населення та розповсюдження навчального посібника у всі ПТНЗ України; проведення підсумкової конференції з поширення досвіду.

_________________________________________________________________________________

Інформаційна довідка про Проект:

                                                                           

                                                                                                                         

"Забезпечення доступу дітей-сиріт до якісної професійної освіти і навчання"

Антикризова гуманітарна програма Міжнародного фонду "Відродження" спільно з проектом "Децентралізація управління професійним навчанням в Україні"

МЕТА ПРОЕКТУ:

Створити навчальні підприємства на базі діючих професійно-технічних навчальних закладів в шести регіонах України задля надання допомоги учням-сиротам та дітям з інших соціально-вразливих груп в отриманні професії та заробітку, необхідного для виживання в умовах кризи.

ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ:
  1. Створення національної мережі навчально-виробничих підприємств на базі професійно-технічних навчальних закладів, спрямованих на роботу з дітьми з соціально вразливих груп, зокрема з дітьми-сиротами;
  2. Підвищення якості професійної освіти та умов проживання в навчальних закладах для дітей з соціально вразливих груп, зокрема дітей-сиріт; створення  життєздатних умов для їх підготовки до гідного працевлаштування і само зайнятості;
  3. Впровадження та поширення на національному рівні підходів щодо роботи з дітьми-сиротами, спрямованих на їх соціальну адаптацію та підвищення спроможності до працевлаштування і самозайнятості.

Тривалість проекту: 18 місяців (2011 - 2013 рр.).

Бюджет проекту: 1 199 613,00 грн.

Пілотні області: Львівська, Івано-Франківська, Рівненська, Чернігівська, Запорізька та Дніпропетровська.

Проект тісно співпрацює з такими партнерами як: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України (Департамент професійно-технічної освіти); обласні управління освіти і науки 6 пілотних регіонів; навчально-наукові та Навчально-методичні центри 6 регіонів України; Університет менеджменту освіти НАПН України та пілотні професійно-технічні навчальні заклади.

Контактна інформація:

Проект "Забезпечення доступу дітей-сиріт до якісної професійної освіти та навчання"

Адреса: 01001, м.Київ, вул.Хрещатик, 4, офіс 17

Тел.+380 44 494 18 95

Факс +380 44 279 71 30

info@siast.org.ua

Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання

 

 

 

Користувачі сайту
Перекладач
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
НАША АДРЕСА
Рівненська область
м. Дубно
вул. Шашкевича, 3
Телефон: +380 (3656) 21869
Телефон: +380 (3656) 22018
Переглянути більшу мапу